Takže reklamky SEM

Potřebuju hlásky TADY pro pár číslo 5

ooohlásněte pro svého favorita v SONC TaDyooo
PokuS o RekoRd v KoMentíCích TadyHle. Přidej pls KomenT.
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/71/1271.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.a archívek je TuHle Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/71/1271.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Malé dohazovačky

14. května 2008 v 20:41 | Kamilka(majitelka blogu) |  filmy, seriály atd.
typ filmu: rodinná komedie
rok výroby: 1995
režie: Andy Tennant
hrají: Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Kirstie Alley, Steve Guttenberg, Philip Bosco, Lawrence Dane, Gerard Parkes, Desmond Robertson, Tiny Mills, Sean Orr, Austin Pool, Mark Huisman, Ernie Grundwald, Andre Lorant, Vito Rezza.
o čem film je:
amanda (mary-kate) je devítiletá holka z dětského domova. Amanda má hrozně ráda sport,hlavně baseball. Taky má ráda svoji vychovatelku Dianu. Allysa Calawayová (ashley) má narozdíl od Amandy bohatého otce. Její matka jí zemřela, když byla malá. Když se Allysa vrátí ze soutěže, kde vyhrála první místo ve hře na klavír, zjistí, že si její otec našel nějakou ženu. Protože jí to překvapilo, rozhodla se,že uteče z domu. Mezitím Amanda odjíždí z domova s dětmi na tábor, který náhodou patří Allysinýmu otci. Tam se s kamarádama vsadí,že zazvoní u domu Callawayových. Ale přes očekávání Amandy se otevřou dveře a neznámý muž jí vtáhne dovnitř. Když ale Amanda na stěně uvidí viset obraz, na kterém je ona sama, lekne se a uteče. Tak Amanda i Allysa utíkají lesem. A potom se i potkaly. Nejdřív se hodně lekly,ale pak si zvykly na to,že jsou úplně stejné a domluvily se ,že si jeden den vymění role. Amanda si vyzkouší,jaké to je mít tátu a zároveň se na přání Allysi pokusí odehnat tátovou novou přítelkyni.Když se druhý den sejdou napadne je obě jedna věc: dát dohromady pana Callawaye a vychovatelku Dianu. První dva pokusy nebyly moc úspěšné, ale do třetice se to povedlo. To už byla svatba pana Callawaye a jeho přítelkyně v plném proudu, když do kostela přišla Diana a Allysin otec místo toho osudného "ano" řekl "ne" . Ale pro holky nebylo tak jednoduché dát ty dva dohromady. Hlavně proto, že Allysu,která se vydávala za Amandu, dali do adopce.
Tady je foto a videa :
This is alternative content.
This is alternative content.
This is alternative content.
This is alternative content.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

je úžasný 50.6% (41)
docela dobrý 16% (13)
ujde 8.6% (7)
nic moc 8.6% (7)
děs! 6.2% (5)
proč jsem sem vůbec lezl(a) 9.9% (8)

Komentáře

1 housenka housenka | Web | 15. května 2008 v 15:02 | Reagovat

súúpoa film!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama