Takže reklamky SEM

Potřebuju hlásky TADY pro pár číslo 5

ooohlásněte pro svého favorita v SONC TaDyooo
PokuS o RekoRd v KoMentíCích TadyHle. Přidej pls KomenT.
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/71/1271.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.a archívek je TuHle Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/71/1271.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Italská kuchyně

5. května 2008 v 16:15 |  kuchyně

Italská kuchyně

Kdo z nás by neznal Itálii? Italská pizza, těstoviny, pokrmy z ryb a masa i výtečná rizota nás rozhodně nenechá zapomenout na tuto zemičku. Originalitu těchto jídel dodávají především bylinky a to bazalka, šalvěj, máta, majoránka, oregáno. Základem všech italských jídel jsou především rajčata (v jakékoliv podobě), sýry - mezi nejznámější patří mozarella, gorgonzola, parmezán.
Kdo by v dnešní době neznal pizzu, spaghetti a jiné druhy těstovin, jako by nebyl. Italská kuchyně se k nám dostala již před mnoha lety a přesto si stále udržuje první pozice na pomyslném žebříčku nejoblíbenějších pokrmů. Objevte s námi tajemství této kuchyně a připravte si pravé domácí italské těstoviny, saláty, omáčky a také dezerty, aby menu bylo opravdu dokonalé. Staňte se specialistou na italskou kuchyni a oslňte tak na každé významné oslavě či večeři.
Tajemství italské kuchyně
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama