Takže reklamky SEM

Potřebuju hlásky TADY pro pár číslo 5

ooohlásněte pro svého favorita v SONC TaDyooo
PokuS o RekoRd v KoMentíCích TadyHle. Přidej pls KomenT.
Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/71/1271.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.a archívek je TuHle Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/71/1271.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

ema watson

15. dubna 2008 v 8:02 |  Celebrity ze světa
Když někdo tohle jméno vysloví, polovina neví, kdo to je . Tak si od harryho pottra půjčíme koště a zaletíme do bradavic
hp_hw_rw's photo from 10/16/07
Datum narození: 15.04.1990
Místo narození: Oxford, Anglie
Znamení: Beran
Emma Watsonová sbírala herecké zkušenosti v různých divadelních představeních už od malička. V sedmi letech vyhrála hlavní cenu ve školní soutěži v recitaci poezie.Se svou filmovou postavou má prý společnou lásku ke kočkám. Emma zbožňuje zvířata, ale kočky nejvíc, doma má dvě jménem Bubbles a Domino. Její nejoblíbenější postavou z knihy je rovněž Hagrid, neboť navzdory tomu, že je to obr, dokáže být velmi citlivý.

Emma Watsoni počtvrté ztvárňuje lehce knihomolskou, ale velmi vřelou Hermionu Grangerovou, která se ve čtvrtém dílu vrhá i do jiných dobrodružství, než jsou ta, která jsou vepsána v knihách. Její role Hermiony byla sice první příležitostí, kterou ji svět profesionálního herectví nabídl, avšak její přirozený talent byl zřejmý již od raných let.

Její vynikající výkon v roli Hermiony jí po světě zajistil přízeň fanoušků a prestižní cenu AOL Award v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli, kterou získala hned dvakrát. Samozřejmě za Harry Potter a Tajemná komnata a Harry Potter a Vězeň z Azkabanu. Za roli v Harry Potter a vězeň z Azkabanu získala díky čtenářům časopisu Total Film cenu Best New Performer. Emma se v současné době snaží skloubit hereckou kariéru se školními aktivitami.

Baví ji hokej, házená, tenis a atletika. Zajímá se o umění a chlubí se tím, že má ve filmovém ateliéru tu nejbarevnější a nejlépe zkrášlenou skříňku na oblečení. Mezi její oblíbené aktivity také patří navštěvování přátel a rodiny, cestování, tanec (street jazz, hip hop, salsa a také klasické tance, které si mohla vyzkoušet i před kamerou u příležitosti plesu v Harry Potter a Ohnivý pohár) a zpěv.
zajímavost : Emma Watson se díky návštěvě Vanity Fair & Burberry portrait party umístila na Style.com na 9. místě na seznamu Vogue nejlépe oblékaných pro tento týden:-)
Oficiální stránka Emmy Watson přinesla novou informaci - na žebříčku 100 nejhezčích tváří světa Emma obsadila 27. místo
Emma se objevila na předposledním, tedy 26. místě mezi "sportujícími celebritami". Miluje totiž tančení, tennis, stolní tenis a taky lyžování.
Na 25.místě se umístili Demi Moore a Ashton Kutcher a na posledním místě - tedy 27. se umístila Shakira.
foto:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Koho máš raději ?

Emmu Watson 20% (12)
Ewu farnou 11.7% (7)
Hillary duff 25% (15)
Avril Lavinge 25% (15)
Mary-Kate olsen 8.3% (5)
Ashley olsen 10% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama